Terug naar de homepage


   
Seizoen 2004
3 mei 2004 - Jos Menten met Cor Euser in Marcos op 8 en 9 mei op de Nürburgring

Tijdens het GTP weekend op de Nürburgring zal Jos menten met racecrack Cor Euser de overwinning tijdens de Paasraces verdedigen in de Dutch Supercar Challenge. Op de Nürburgring wordt deelgenomen met de felgekleurde Marcos uit de renstal van de coureur uit Herpen. Zowel op zaterdag 8 mei als zondag 9 mei wordt een race verreden. Ook nu weer is spanning en senstatie verzekerd als Menten en Euser hun beste beentje voorzetten om het deelnemersveld te deklasseren. Deze races maken deel uit van een uitgebreid programma met races voor Porsches, Superracekarts, Caterham, Lotus enz.
GTP WEEKEND NÜRBURGRING
 
7-9 Mai 2004
 
Freitag, den 7. Mai 2004
 
Time : Serie : Training / Rennen :
08.30 - 09.00 GT u. Tourenwagen Testfahrt
09.05 - 09.35 GT u. Tourenwagen Testfahrt
09.40 - 10.10 GT u. Tourenwagen Testfahrt
10.15 - 10.45 GT u. Tourenwagen Testfahrt
10.50 - 11.20 Superracekarts Freies Training
11.30 - 11.50 Caterham-Hankook-Masters Freies Training
12.10 - 12.35 Pirelli Trophy / GT 3 Cup 1. Zeittraining
12.45 - 13.30 Dutch Supercar Challenge, 45 minutes Freies Training
13.40 - 14.05 DMSB GTP Super Sprint 1.Zeittraining
14.15 - 14.40 Pirelli Sport Trophy / Mobil 1 1. Zeittraining
14.50 - 15.10 Caterham-Hankook-Masters Zeittraining
15.20 - 15.45 Pirelli Trophy / GT 3 Cup 2. Zeittraining
15.55 - 16.40 Dutch Supercar Challenge, 45 minutes Freies Training
16.50 - 17.15 Pirelli Sport Trophy / Mobil 1 2.Zeittraining
17.35 - 18.00 DMSB GTP Super Sprint 2.Zeittraining
 
Samstag, den 8. Mai 2004
 
Time : Serie : Training / Rennen :
08.30 - 08.55 GTP – Sportpokal 1. Training
09.05 - 09.35 Caterham-Hankook-Masters 1. Rennen
09.45 - 10.15 Pirelli Sport Trophy / Mobil 1 2. Rennen
10.25 - 10.45 Superracekarts 1. Zeittraining
10.55 - 11.15 Dutch Supercar Challenge, 20 minutes 1. Zeittraining
11.25 - 12.00 DMSB GTP Super Sprint 3. Rennen - 1
12.10 - 12.35 Forum Gelb Cup 1. Training
12.40 - 13.05 Pirelli - Sportpokal 2. Zeittraining
13.25 - 13.55 Dutch Supercar Challenge, 30 minutes 2. Zeittraining
14.05 - 14.35 Pirelli Trophy / GT 3 Cup 4. Rennen
14.45 - 15.05 Superracekarts 2. Zeittraining
15.15 - 15.45 Caterham-Hankook-Masters 5. Rennen
15.55 - 16.40 Dutch Supercar Challenge, race 45 minutes 6. Rennen
16.50 - 17.15 Superracekarts 7. Rennen
17.25 - 17.55 Pirelli Masters 1. Zeittraining
18.00 - 18.30 Pirelli Sportpokal GL-Prüfung
18.35 - 18.55 Forum Gelb Cup 2. Training
 
Sonntag, den 9. Mai 2004
 
Time : Serie : Training / Rennen :
08.30 - 09.00 Pirelli Masters 2. Zeittraining
09.10 - 09.40 PC - Serie Freies Training
09.50 - 10.10 LOTUS - Cup 1. Training
10.20 - 10.50 Superracekarts 8. Rennen - 2
11.00 - 11.40 DMSB GTP Super Sprint 9. Rennen - 2
11.50 - 12.10 LOTUS - Cup 2. Training
12.20 - 13.20 Dutch Supercar Challenge, race 60 minutes 10. Rennen - 2
13.40 - 15.40 Pirelli - Masters 11. Rennen
15.50 - 16.35 Forum Gelb Cup GL-Prüfung
16.45 - 17.05 PC - Serie GL-Prüfung
17.15 - 17.45 LOTUS - Cup GL-Prüfung


Terug
Agenda
13/04/2013 - DTM 4 Stunden rennen
    preview | review
27/04/2013 - ACAS H&R-Cup
    preview | review
19/05/2013 - 24 Hours Nurburgring
    preview | review
22/06/2013 - Simfy Trophy
20/07/2013 - Reinoldus-rennen
27/07/2013 - 24 Hours of Spa
    preview
24/08/2013 - Ruhr-Pokal
14/09/2013 - DMV Grenzlandrennen
28/09/2013 - Barbarossapreis
12/10/2013 - 250-Meilen-Rennen
26/10/2013 - Münsterlandpokal
Design & development: i-Minded © 2001 - 2017 Jos Menten Racing